Usługi foto i wideo

Sesje Indywidualne

Samochód, jest dla Ciebie oczkiem w głowie? Chcesz żeby wspomnienia o posiadanym pojeździe zostały z Tobą na zawsze? A może masz ciekawą koncepcję na zdjęcia, które chcesz umieścić później na swoim Instagramie? Na wszystkie z powyższych pytań idealnym rozwiązaniem będzie sesja indywidualna, która za sprawą nieszablonowego podejścia do każdego samochodu pozwoli Ci zaprezentować swoje 4 (lub 2) kółka niczym na zdjęciach jak z katalogów motoryzacyjnych.

Sesje sprzedażowe

Wymagania potencjalnych klientów zdecydowanie są dużo wyższe niż kilka lat wstecz. W celu zaprezentowania oferowanego samochodu wraz ze wszystkimi detalami, proponujemy Ci pełną sesję sprzedażową z której zdjęcia umieszczone na portalach aukcyjnych z powodzeniem zaprezentują wszystkie walory oferowanego pojazdu.

Sesje produktowe

Oferowany przez Ciebie produkt zasługuje na jak najlepsze zaprezentowanie go potencjalnym odbiorcą. Jeśli chcesz wejść na rynek z nową gamą produktów i zależy Ci na rozpoznawalności marki to dobrze przeprowadzona sesja produktowa to podstawa by wyróżnić się z tłumu i zyskać w oczach klientów.

Wideorelacje z eventów i imprez masowych

Organizacja wielu dużych eventów pokazała nam że klimatyczne ujęcia oraz radość uczestników w połączeniu z pasją na każdym centymetrze wydarzenia da nam bezcenny obraz piękna drzemiącego w nas wszystkich, uwiecznianie takich imprez to zarówno świetna pamiątka dla uczestników, jak i pewna reklama Twojego wydarzenia.

Filmy reklamowe

Priorytetem dla nowości na rynku jest mocna reklama, która musi przyciągnąć uwagę. Każdy detal może mieć decydujący wpływ na odpowiedź konkurencji. Profesjonalny klip reklamowy to idealna sprawa jeśli chcesz wyróżnić swój produkt lub oferowane usługi na rynku.

Video sprzedażowe / prezentacyjne

W ostatnim czasie coraz częściej w przypadku aukcji i ogłoszeń sprzedażowych można zauważyć wzrost zainteresowania na krótkie filmy, które w prosty i przyjemny sposób prezentują oferowany pojazd z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jeśli chcesz wyróżnić swoje ogłoszenie, zrobić wrażenie i trafić do większej ilości potencjalnych klientów to zdecydowanie coś dla Ciebie.