Serwis

Naprawy bieżące

W samochodach znajduje się duża ilość części, które zużywają się podczas w ramach czasu i przejechanych kilometrów. W naszym serwisie zależnie od decyzji klienta montujemy zamienniki na tak zwany "pierwszy montaż" lub części oryginalne.

Diagnostyka komputerowa

Nowoczesne samochody mają mnóstwo systemów kontrolowanych przez komputer. Jest to "mózg" samochodu. Dzięki specjalistycznym programom i sprzętom możemy zdiagnozować co dolega danemu autu i naprawić to w najbardziej efektywny sposób.

Układy wydechowe

Zajmujemy się diagnostyką, serwisem i modyfikacjami układów wydechowych począwszy od nieszczelności, zapchanych filtrów DPF, problemów z katalizatorami, aż po modyfikację całych układów, tłumików, przepustnic, oraz ozdobnych końcówek w celu polepszenia odprowadzania spalin, jak i poprawy walorów akustycznych.

Regeneracja wiązek elektrycznych

Poprawne działanie wszystkich podzespołów sterowanych elektrycznie to podstawa komfortowego, bezpiecznego i bezawaryjnego użytkowania samochodu. W wielu starszych modelach wiązki elektryczne z wiekiem ulegają “degradacji” a tym samym zostaje zakłócona praca silnika, lub jego elementów. W celu wyeliminowania problemu zajmujemy się częściową, lub kompleksową regeneracją wiązek elektrycznych.

Kup części, filtry i oleje

Jeśli zastanawiasz się gdzie i jakie części czy oleje kupić do swojego samochodu to już nie musisz. Zadzwoń do nas, dopasujemy wszystko specjalnie pod Twój model samochodu zgodnie z fabrycznymi wytycznymi.