Detailing

Korekta lakieru

Lakier samochodowy podczas eksploatacji traci blask. Jeśli chcesz by Twój samochód odzyskał dawną świeżość umów się do nas na profesjonalną korektę lakieru. Przywrócimy Twojemu autu wygląd jak z fabryki.

Renowacja skór

Wnętrze samochodu to miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu podczas podróży. Warto więc zadbać by zawsze wyglądało i zachowywało się jak nowe. Renowacja wnętrza pozwoli poczuć się jak w nowym samochodzie.

Zmiana koloru auta

Znudził Ci się kolor Twojego samochodu? Możesz go zmienić. Nasi specjaliści pokryją Twój samochód folią, która nie dość, że zmieni barwę auta, to jeszcze ochroni oryginalny lakier.

Powłoki ceramiczne

Zwiększona odporność nie tylko na drobne zarysowania powstające przy normalnym użytkowaniu pojazdu ale również zmatowienia, wżery czy odplamienia mogące powstawać przy stosowaniu agresywnej chemii samochodowej lub będące efektem promieniowania UV, zalegających ptasich odchodów, nalotów z drogi czy pyłków roślin. Oprócz właściwości ochronnych powłoki ceramiczne nadają ponadstandardowy połysk i blask oraz zapewniają efekt hydrofobowy, dzięki czemu pojazd łatwiej utrzymać w czystości.